CO JE KYBERNA?

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky (zkráceně Kyberna) je soukromá škola v Hradci Králové. Jsme jedna z předních počítačových škol v republice. Naše absolventy najdeš dneska už téměř všude - někdo dělá programátora v Googlu, někdo designéra pro Lego nebo kameramana na Primě…

Počítačová grafika

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus luctus egestas leo. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Integer a nibh rutrum consequat.

Proč zrovna na Kybernu?

Způsob výuky

Náš přístup se podobá spíše vysokým školám, přesto si dáváme záležet, abychom ke každému žákovi přistupovali individuáně a podporovali jeho zájmy a nadšení.

Učitelé

Náš učitelský sbor je do značné míry doplněný o odborníky z praxe. Takže u nás odborné předměty vyučují lidé, kteří opravdu ví o čem mluví.

Prostory a vybavení

Kyberna je oproti běžné střední škole vybavená opravdu nadstandardně. Při práci používáme nejnovější technologie jako dotykové displeje, 3D tiskárny, atd.

Praxe a projekty

Praxe na Kyberně probíhá trochu jinak - v rámci týmu budeš pracovat celý rok na nějakém zajímavém projektu, jako je třeba počítačová hra, webová aplikace atp.

Rodinná atmosféra

Naše škola má skutečně rodinný charakter. To se ovšem nedá shrnout v pár řádcích na webu - nejlepší bude, když se přijedeš přesvědčit na vlastní oči!

Uplatnění v oboru

Absolventy Kyberny by jsi dneska našel téměř všude. Někdo pracuje pro Google, někdo pro Microsoft a někdo zase natačí pro Primu nebo dělá designéra pro Lego.