← zpět na archiv článků

Druhé kolo přijímacích zkoušek

Kateřina Langová

Naše škola vypíše druhé kolo přijímacích zkoušek.


Obecně k druhému kolu
Od 20. května bude v DIPSY zveřejněn kompletní seznam škol, které vypisují druhá kola přijímacích zkoušek včetně kapacit oborů.
Přihlášky ke druhému kolu bude možné podávat od 21. do 24. května 2024. Podání bude probíhat stejně jako v kole prvním - opět může uchazeč vyplnit až 3 (potažmo 5) přihlášky seřazené podle priority.
Ve druhém kole se nové testy nepíší - povinně se počítá výsledek dubnové CERMAT zkoušky. Při podávání přihlášky si proto, prosím, zkontrolujte, zda vaše výsledky splňují kritéria přijetí stanovená jednotlivými školami.
Od 18. do 20. června bude možnost ve škole nahlédnout do spisu.
Výsledky 2. kola přijímacího řízení zveřejní škola 21. června 2024.

Druhé kolo na naší škole
Součástí přijímacího řízení na naší škole je i talentová zkouška - v případě grafického oboru a přijímací pohovor - v případě technického oboru. Tyto součásti přijímací zkoušky proběhnou v rozmezí od 8. do 12. června 2024.