Informace o studiu
pozvánka na schůzku s rodiči v pátek 27.11. – 16:00

Vážení rodiče,

zveme Vás na schůzku s rodiči, která se uskuteční ONLINE v pátek 27.11. od 16:00 hod. Budeme zde informovat o novinkách ve škole, organizaci školního roku a maturitních zkouškách, výuce v době koronaviru, financování a vybavení školy a nových aktivitách školy.
Dále Vám sdělíme informace o předpokládaném dalším rozvoji školy a informace o žákovských projektech. 
Doporučujeme se po dohodě přihlásit z účtu našeho žáka, protože je to účet v naší doméně a nic nebude bránit přihlášení. Prosíme i o dodržení nepsané etikety tady hlavně ztlumení mikrofonu, bude přihlášeno několik desítek účastníků a každý zapnutý mikrofon ruší ostatní. Pokud se budete hlásit z jiné domény, musí Vaše přihlášení daný učitel schválit. Vždy se ale musíte hlásit z Google účtu!!

Program:    
 

16:00–16:30 informace od vedení školy, schůzka bude probíhat na následujícím odkazu:
konference s rodiči žáků
16:35–18:00 informace od jednotlivých učitelů
 

schůzku si prosím domluvte s vyučujícím e-mailem, na tomto odkazu harmonogram schůzek s rodiči najdete tabulku, kde uvidíte volné termíny schůzek jednotlivých pedagogů, předpokládaná základní doba schůzky je 5 minut, pokud byste chtěli s učitelem konzultovat delší dobu, oznamte mu to mailem. Čas schůzky zapíše učitel do tabulky. Prosíme o dodržování harmonogramu. Link na připojení Vám učitel před zahájením každé individuální schůzky pošle mailem.


   Děkuji předem za spolupráci.    

   Těšíme se na hojnou účast rodičů.

  Ing. Jan Lang    
  ředitel  školy