Víťa Trunec,  koncertní mistr

„Ahoj, Víťo, proč jsi nebyl minulý týden ve škole? Já jsem měl koncert L“ Asi takhle nějak by proběhla konverzace mezi mnou a Víťou, kdybych nevěděl, že nešlo o obyčejnou zkoušku. S orchestrem ZUŠ v Pardubicích zvítězili v krajské soutěži v České Třebové. Víťu lze spatřit na půdě školy už jen do konce května, kdy maturuje v oboru Počítačová grafika.

Přečíst si více

Tajný spolek „Osliznout“

Chystali jsme práce pro jednu soutěž a na kategorie „módní doplňky a oděv“ jsme neměli, co přihlásit. „Nevadí…“, řekl jsem nahlas, „Ale my máme, co přihlásit!“, protestoval bleskově Šimon Levitner, „Dobi a Judita dělají šperky a já navrhuji textil.“

Přečíst si více

Absolvetni se vracejí na rychlý internet?

Marek Jech a Kryštof Polák vloni úspěšně maturovali na oboru Počítačová grafika. Dnes se stavili ve škole a dalo mi dost práce zjistit proč. „Přišli jsme se na vás podívat, zavzpomínat! Nám se tady líbí!“, tvrdili nejdřív. Pak si sedli do lavic jako dřív a připojili se chtivě na síť J. Využil jsem toho a zeptal se, co právě dělají.

Přečíst si více

Václav Krejčí – GRAFICKÁ UŽIVATELSKÁ ROZHRANÍ

Václav Krejčí je absolvent Kyberny a profesionál v oblasti uživatelských rozhraní. Je také jedním z mála autorů na světě, a v Čechách vůbec prvním člověkem, který napsal knihu o softwarových uživatelských rozhraních.

Přečíst si více

1 2 ... 11 12 13