Bóža II. díl (pokračování o Tomášovi Krausovi)

…pracuje také v malém specializovaném týmu. Patří do něho Víťa Hašek, Ondřej Homolka, Tomáš Pořízek, Martin Kaňůrek, a další naši absolventi. Jmenují se 3heads a podle informace z jejich webu 3heads.info jde o volnou kreativní skupinu, do níž patří ještě pilot dálkově ovládaných vrtulníků Dan Pék, který jediný Kybernu nestudoval.

Přečíst si více

Tomáš Kraus zvaný přáteli „Bóža“, díl I.

Bylo by asi nedůvěryhodné začít o Bóžovi sadou superlativů o jeho ryzí povaze a pracovitosti. Postačí, když řeknu, že zkušenosti, které mi pro tento článek skromně svěřil, budou rovnou na seriál.

Přečíst si více

Další inspirace našim studentům?

Přijeli k nám na návštěvu David Macháček (ten vlevo na fotografii) a Vláďa Neckář (ten vpravo):„Nazdar kluci, hned jsem u Vás,“ uvítal jsem je odhazujíc věci do kabinetu. „Kde jste?“, přešel jsem rovnou k věci.

Přečíst si více

Malá osobní revoluce

Kristýna Podhrázská měla vždycky svou hlavu. Nejednou tu byla maminka, aby vyslechla zničující kritiku. Její krásná dcera musela oči klopit hluboko do země a slibovat a slibovat, čemu jsme spíš toužili věřit. A pak najednou jsem se sám stal svědkem její neuvěřitelné osobní proměny, když u praktické maturity odevzdávala nádherný časopis plný fotografií a článků, které sama napsala, nafotila, nebo některým snímkům stála před objektivem jako modelka. Dodnes nemohu potlačit údiv, kdykoliv ji vidím, jak to, že v klíčovém momentě před maturitou dokázala změnit tohle všechno…

Přečíst si více

1 2 ... 9 10 11 12