Trojice studentů Počítačové grafiky drží diplomy za první místo v krajské Prezentiádě.
Horáčková, Jagerčík, Půbalová, vítězové krajské Prezentiády 2017 | FOTO:Prezentiáda

VÍTĚZSTVÍ GRAFIKŮ: Nejlepší prezentace NA CELOREPUBLIKOVÉ ÚROVNI I V RÁMCI ČESKO–SLOVENSKA

Gratulujeme !!!

Nejlepší prezentaci v kraji měli studenti grafického oboru Kyberny: Barbora Horáčková, Jonáš Jagerčík a Denisa Půbalová. Prezentace čítala desítky špičkových charakterových ilustrací a dobře napsané texty i animace. Trojice zamířila soutěžit do mezinárodního kola. Podrobnosti o dalším kole přineseme co nejdříve.

Dne 19. dubna proběhlo v Hradci Králové krajské kolo soutěže PREZENTIÁDA v prezentačních dovednostech dvoučlenných a tříčlenných týmů. Jedním ze dvou daných témat bylo – Láska, sex a něžnosti. Za naši školu se do soutěže z vlastní iniciativy přihlásili tři studenti oboru Počítačová grafika (Multimediální tvorba). Předvedli perfektní výkon a odešli s diplomem za první místo. Hodnoceny byly prezentační dovednosti, ale také měli studenti ukázat, jak originálně se dá pojmout takovéto téma. Velkým pomocníkem jim byly jejich grafické schopnosti, kreativita a originalita. Sama prezentace čítala desítky autorských ilustrací a byla precizně uspořádaná i napsaná. Barbora Horáčková měla na starosti text a animace. Denisa Půbalová vytvářela grafický design charakterů a podílela se na jejich animaci. Jonáš Jagerčík byl autorem designu prostředí.   
Tříčlenný tým úspěšně postoupil do mezinárodního kola v Brně, kde je čeká boj o to, být nejlepšími prezentátory Čech a Slovenska. Za pouhých deset hodin budou muset vytvořit prezentaci novou na dopředu neznámé téma, což je úkol nelehký. Ke krajskému úspěchu gratulujeme a držíme pěsti do finále.