Události

Přijímací řízení - grafika - 2. kolo

Ředitel školy vyhlašuje 2. kolo příjímacího řízení na obor ŠVP Počítačová grafika na pátek 16. února 2018. Přijímací řízení začne v 10:00 talentovou zkouškou. K přijímacímu řízení nezapomeňte donést domácí práce, práce ze zájmových kroužků atp. i diplomy potvrzující účast v soutěžích. Přihlášky podávajte nejpozději do 9. února 2018 na adresu školy. 

Den otevřených dveří - sobota 13. ledna

Zveme Vás na den otevřených dveří, který na hradecké Kybernetice proběhne v sobotu 13. 1. 2018 od 9:00 do 13:00. Přijďte se podívat, co můžete při studiu u nás získat. Těšíme se na vaši návštěvu.

Přečíst si více

Články

Ohnivý ples Kyberny

Ples k 20. výročí byl kreativní jak po stránce organizační, tak díky výrazným nápadům slavnostních nástupů maturantů. Završila to ohňová show žonglérské skupiny Oops i nadšení čtvrťáků, kteří se ten den v přijímačkách dostali do druhého kola. Absolventi, kteří se k nám na návštěvu letos vrátili s titulem z různých VŠ, pěli vesměs ódy na užitečnost svého počítačového know-how. Nenápadná, leč non stop využitá atrakce našeho učitele, fotografa Jiřího Petery pracovala až o druhé ranní.

Přečíst si více

Zlatá mistryně světa Lucie Rejlová

Studium střední a vyšší školy provázené medailemi na každém mistrovství světa, které za tu dobu proběhlo – tak by se dala charakterizovat dosavadní kariéra Lucie Rejlové.

Přečíst si více

Cisco Networking Academy NetRiders Competitions 2017 opět jsme nejlepší českou akademií

Každoročně se naše škola účastní mezinárodní soutěže Cisco Networking Academy NetRiders Competitions.

Přečíst si více

Nejlepší prezentace v Královéhradeckém kraji ale i v rámci Česko-Slovenska

Nejlepší prezentaci v kraji měli studenti grafického oboru Kyberny: Barbora Horáčková, Jonáš Jagerčík a Denisa Půbalová. Prezentace čítala desítky špičkových charakterových ilustrací a dobře napsané texty i animace.

Přečíst si více

Nejlepší programátoři okresu jsou z Kyberny

Naši žáci opět opanovali okresní kolo Soutěže v programování. Do krajského kola postoupili pouze Kyberneti.

Přečíst si více

Rekordní Networking Academy Games 2017 na Kyberně

Letos se vrátila celostátní soutěž Networking Academy Games na Kybernu, kde se v roce 2006 ve spolupráci s Cisco Networking Academy Programem poprvé uskutečnila.

Přečíst si více

Elektromontér fotovoltaických systémů 26-014-H

Přečíst si více

Zobrazit všechny články